05/07/2021 - جمعه 17 ارديبهشت 1400

تهیه و تدوین گزارش نیمرخ ثبتی محلات واقع در بافت فرسوده در دستور کار قرار گرفت

1400/2/12 35 اخبار اختصاصی سازمان , ستاد بازآفرینی شهر تهران rating
image

با تکمیل فرایند شناخت و احصاء مسائل حقوقی_ مالکیتی در بافت فرسوده، گزارش نیمرخ ثبتی محلات تهیه می شود.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، پنجاه و سومین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران به ریاست چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و معاون قائم مقام دادگستری استان تهران و با حضور نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران، حاجی علی اکبری دبیر ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران، محبت خواه مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران، رامشی مدیر کل ثبت اسناد و املاک استان تهران و رؤسای حوزه های ثبتی شهر تهران و همراهی مدیران تعدادی از دستگاه های مرتبط و دفاتر توسعه محله به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه با تکمیل فرایند شناخت و احصاء مسائل حقوقی_مالکیتی در بافت فرسوده، گزارش نیمرخ ثبتی محلات جهت تهیه و تدوین در دستور کار قرار گرفت.

همچنین تدوین دستورالعمل ثبتی برای املاک فاقد سند واقع در بافت فرسوده توسط اداره ثبت اسناد و املاک استان تهران در اولویت قرار گرفت.

چراغعلی در پایان جلسه از زحمات، همکاری و تلاش های بی وقفه رئیس اداره ثبت اسناد و املاک استان تهران تقدیر و تشکر به عمل آورد و به رسم یادبود لوح تقدیری را به ایشان تقدیم کرد.