04/20/2021 - سه شنبه 31 فروردين 1400

بررسی اقدامات و برنامه های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در محدوده بافت های فرسوده

1399/12/24 87 اخبار اختصاصی سازمان , ستاد بازآفرینی شهر تهران rating
image

اقدامات و برنامه های شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران در محدوده بافت های فرسوده، در پنجاه و یکمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

پنجاه و یکمین جلسه کمیته خدمات و زیرساخت ستاد بازآفرینی پایدار کلانشهر تهران با ریاست چراغعلی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و با حضور نژاد بهرام عضو شورای اسلامی شهر تهران، حاجی علی اکبری دبیرستاد بازآفرینی پایدارکلانشهر تهران، مفاخریان مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، معاونین اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران و نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و همراهی مدیران تعدادی از دستگاه های مرتبط به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد.

در این جلسه مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل گزارشی از اقدامات به عمل آمده در حوزه شناسایی واحدهای مزاحم، صدور اخطار و اجرای تمهیدات تخصصی به اصناف جهت رعایت ملاحظات زیست محیطی، هماهنگی های به عمل آمده با ارگان های مرتبط در حوزه بهداشتی، انتظامی و قضایی در محدوده بافت فرسوده شهر تهران را ارائه نمودند. از مهمترین اقدامات در این حوزه به اجرای تمهیدات تخصصی در 2500 مورد در محلات بافت فرسوده، ساماندهی بنکداران در انبار نفت منطقه11، ساماندهی اوراقچیان شوش در منطقه 15، جابه جایی پرنده فروشان در منطفه 18،  جابجایی ضایعات فروشان و ساماندهی محور خلازیر در منطقه 19 می توان اشاره نمود.

همچنین با توجه به لزوم تامین سرانه آموزشی در محلات دارای بافت فرسوده، نوسازی، مقاوم سازی و بازسازی مدارس  از موضوعات دیگری بود که در جلسه بررسی شد.