06/05/2020 - جمعه 16 خرداد 1399

بازدید رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران از برخی پروژه های بهسازی محیطی سازمان نوسازی

1398/7/30 418 اخبار اختصاصی سازمان rating
image

گزارش تصویری
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران به همراه مدیرعامل سازمان نوسازی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه های بهسازی محیطی این سازمان بازدید به عمل آورد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، محمد سالاری در بازدید 5 ساعته از محلات دارای بافت فرسوده در مناطق 11، 14، 15 و 17 به بررسی پروژه های در حال اجرای سازمان نوسازی شهر تهران در این محلات پرداخت و در جریان نظرات و مشکلات شهروندان قرار گرفت.
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران پیش از بازدید محمد سالاری، با اشاره به پروژه های بهسازی محیطی و عمرانی در دست اقدام این سازمان در مناطق مختلف، گزارش جامعی از اقدامات صورت گرفته و روند پیشرفت فیزیکی هر پروژه ارائه کرد.
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران از آخرین وضعیت و روند پیشرفت فیزیکی پروژه های بهسازی محیطی شیرین دخت، خاتون، گودرزی، ساماندهی معابر و احداث پارکینگ طبقاتی در منطقه 15، پروژه های عمرانی جنوب محله بلور سازی و محور آقایاری در منطقه 17، عرشه پل امیرکبیر در منطقه 14، پروژه های بهسازی سیمین و سوزن بان در منطقه 11 بازدید کرد و رهنمودهای لازم را جهت پیشبرد هر چه بهتر امور متذکر شد.