12/15/2019 - يكشنبه 24 آذر 1398

مسابقه طراحی محیطی سازمان نوسازی شهر تهران تا پایان تیرماه تمدید شد

1398/4/23 1012 اخبار اختصاصی سازمان rating
image
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان نوسازی شهر تهران از تمدید مهلت شرکت در مسابقه "طراحی محیطی؛ ارتباط پیاده میان آستان امامزادگان عینعلی و زینعلی (ع) با رود دره فرحزاد و بخش شرقی آن" تا پایان تیر ماه خبر داد.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، علی خانی با بیان این که ثبت نام در این مسابقه از تاریخ 10 تیرماه آغاز شده است، خاطر نشان کرد: با توجه به استقبال صورت گرفته، مهلت ثبت نام در این مسابقه تا پایان ماه جاری تمدید شد.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان نوسازی شهر تهران هدف از برگزاری این مسابقه را دستیابی به خرد جمعی با استفاده از ایدههای خلاق و نوآورانه حرفهمندان و دانشگاهیان برای طراحی ارتباط پیاده به منظور حفظ و ارتقاء جایگاه کارکردی و معنایی آستان متبرکه امامزادگان زینعلی و عینعلی(ع) و محیط طبیعی و عملکردی همجوار به ویژه رود دره فرحزاد و ضلع شرقی آن و ایجاد ارتباط و همپیوندی میان آن ها ذکر کرد.

خانی با اشاره به این که این مسابقه بصورت تک مرحله ای برگزار می شود و به برگزیدگان اول تا دهم مسابقه جوایز ارزشمندی اهدا خواهد شد، توضیح داد: برگزیده نخست مبلغ 750 میلیون ریال، برگزیده دوم مبلغ 450 میلیون ریال، برگزیده سوم مبلغ 250 میلیون ریال و برگزیدگان چهارم تا دهم هر کدام مبلغ 100 میلیون ریال دریافت خواهند کرد.

شایان ذکر است علاقمندان به شرکت در این مسابقه می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی و ثبت نام تا روز یکشنبه 30/4/1398 به تارنمای سازمان نوسازی شهر تهران به نشانی http://nosazi.tehran.ir  مراجعه نمایند.