04/19/2019 - جمعه 30 فروردين 1398

اعطا نشان ویژه "روابط عمومی برتر" در سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی به سازمان نوسازی شهر تهران

1397/8/2 220 اخبار اختصاصی سازمان rating
image

نشان ویژه روابط عمومی برتر در چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی، به سازمان نوسازی شهر تهران اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی  با سخنرانی مسعود پزشکیان، نایب رییس مجلس شورای اسلامی و حضور چهره های بین المللی روابط عمومی با محوریت "روابط عمومی آینده و فضای مجازی" در مرکز همایش‌های کتابخانه ملی ایران برگزار شد.

همزمان با این دوره سمپوزیوم و در قالب جشنواره برترین‌های روابط عمومی ایران و با رای هیئت داوران که از یک ماه پیش آغاز و در دست انجام بوده از ۵۰ چهره برگزیده روابط عمومی کشور در بخش های مختلف تقدیر شد.

بر اساس رای هیئت داوران چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و در قالب جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، در بخش ارتباطات الکترونیک، نشان ویژه روابط عمومی برتر به دلیل رعایت استانداردهای (علمی-صنفی)، خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها، به هادی یوسف پورآذری مدیر روابط عمومی وامور بین الملل سازمان نوسازی شهرداری تهران اهدا شد.

شایان ذکر است روابط عمومی بانک ملی ایران و روابط عمومی مجتمع مس سونگون نیز  در بخش ارتباطات الکترونیک مورد تجلیل قرار گرفتند.

بر اساس این گزارش در این دوره از سمپوزیوم، ۱۰ مقاله توسط سخنرانان برجسته داخلی و خارجی از کشورهای ترکیه و انگلیس ارائه و دو کارگاه آموزشی با عناوین «آینده روابط عمومی، مهارتها و تکنیک ها» و «جهان مجازی، فضای مجازی و روابط عمومی آینده» برگزار شد.

این سمپوزیوم که به عنوان مهمترین رویداد در عرصه روابط عمومی های کشور محسوب می شود، به صورت سالانه و با هدف ارتقاء دانش دست اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق، شناسایی استعدادها، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی-تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقاء کیفی فعالیت های روابط عمومی در کشور برگزار می شود.