04/24/2019 - چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

نتایج فراخوان مسابقه طراحی نشان (لوگو) دفاتر توسعه محله ای

1397/5/29 750 اخبار اختصاصی سازمان rating
image

آثار ارسالی به دبیرخانه مسابقه طراحی نشان (لوگو) دفاتر توسعه محله ای توسط هیأت داوران ارزیابی شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، هیأت داوران مسابقه طراحی نشان (لوگو) دفاتر توسعه محله ای سازمان نوسازی شهر تهران ضمن تقدیر و تشکر از شرکت کنندگان این مسابقه، آثار ارسالی به دبیرخانه این مسابقه را به لحاظ مضمون و نمادی که بتواند بیانگر فعالیت دفاتر توسعه محله ای باشد، همسو و هماهنگ با معیارهای تبیین شده از سوی سازمان نوسازی اعلام نکرد و هیچ یک از آثار ارسالی را شایسته کسب مقام ندانست.

هیأت داوران ضمن قدردانی صمیمانه از هنرمندان شرکت کننده در فراخوان، محورهای اصلی خود در تصمیم گیری و گزینش را همسویی آثار با بیانیه رسمی فراخوان و نوآوری وخلاقیت در ایده پردازی و کیفیت اجرا عنوان کرد.

هیأت داوران به منظور ارج نهادن به تلاش و کوشش شرکت کنندگان، 3 اثر برتر را از میان آثار ارسالی به دبیرخانه این مسابقه معرفی کرد که به هریک از برگزیدگان مبلغ 5 میلیون ریال اهدا خواهد شد. اسامی منتخبین بدون ترتیب اولویت به شرح زیر اعلام می گردد:

مصطفی بهاری خواه؛ محمد آزادی احمد آبادی؛ مجید اسکندری مقدم

شایان ذکر است سازمان نوسازی شهر تهران از هیچ یک از آثار ارسالی به دبیرخانه مسابقه طراحی نشان (لوگو) دفاتر توسعه محله ای استفاده و بهره برداری نخواهد کرد.