04/24/2019 - چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398

جشن استقبال از بهار با محوریت نوسازی محله زنجان در گذر زمان

1396/12/26 189 معاونت نوسازی و توسعه محلی, اخبار اجتماعی(اداره اجتماعی و نوسازی مردمی) rating
image
جشن استقبال از بهار در محله زنجان ناحیه 3 منطقه 10 با محوریت نمایشگاه عکس با عنوان محله زنجان در گذر زمان برگزار شد.
دفتر خدمات نوسازی ناحیه 3 منطقه 10 در روز چهارشنبه مورخ  23/12/96 اقدام به برگزاری جشن استقبال از بهار در محله زنجان ناحیه 3 منطقه 10 به آدرس خیابان دامپزشکی، کوچه سیدکریمی، کوچه رستمی نمود. این جشن به مناسبت نوسازی کوچه ­های سیدکریمی، رستمی، نقوی، آقایی و مشارکت حداکثری ساکنان محله در پروژه­های تجمیع و نوسازی با محوریت نمایشگاه عکس با عنوان محله زنجان در گذر زمان برگزار شد. عکس­های انتخاب شده جهت نمایش، تماما به مقایسه­ معابر و کوچه ­های محله زنجان  قبل و بعد از نوسازی پرداخت و تغییرات محله از جمله بازگشایی معابر و بهبود استانداردهای زندگی در محله را به تصویر کشید. 

مسئولان شهرداری منطقه 10 از جمله قائم مقام شهردار، معاون شهرسازی، معاون اجتماعی، دبیر شورایاری محله زنجان و دبیر شورایاری محله کارون و شهردار ناحیه3 منطقه 10 و رئیس اداره اجتماعی ناحیه 3 در این مراسم شرکت و از نمایشگاه عکس یاده شده، بازدید کردند. 

در این مراسم کارشناسان دفتر خدمات نوسازی ناحیه 3 منطقه 10 علاوه  بر برنامه­ های شاد و مفرح از جمله مسابقه هفت سین برای بزرگسالان و مسابقه نقاشی و گریم برای کودکان، اقدام به حمایت­گیری از مسئولان شهری جهت تملک املاک واقع در گذر و بازگشایی بخش­هایی از معبر سیدکریمی پرداختند.