EN |  فا
Menu

مشاهده خبر

جزئیات مطلب

تعداد بازدید:617
تاریخ انتشار: 08/11/2017 11:45:22 ق.ظ
جلسه هماهنگی اجرای طرح مسکن پیشگام  برگزار شد

جلسه هماهنگی اجرای طرح مسکن پیشگام برگزار شد

جلسه هماهنگی اجرای طرح مسکن پیشگام با حضور نماینده دولت (شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران)، نماینده مدیریت شهری (سازمان نوسازی شهر تهران) و نهاد توسعه گر برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان نوسازی شهر تهران، در این جلسه پیش نویس مصوبات طرح مشترکت دولت و شهرداری برای ساخت 55000 واحد مسکونی در پایتخت تحت عنوان "طرح مسکن پیشگام" مورد بررسی قرار گرفت و موارد مورد نیاز جهت اخذ از مبادی قانونی از قبیل هیأت دولت، شورای پول و اعتبار و غیره ارائه شد.

در این جلسه پس از مطرح شدن نظرات اصلاحی و پیشنهادات کارشناسی مقرر شد متن با قید فوریت نهایی شود و جهت تصویب به مبادی قانونی ذیربط ارسال گردد.

بر اساس این گزارش، شهرداری تهران از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه خود در راستای اجرایی شدن طرح مسکن پیشگام که مقرر است به عنوان طرح عملیاتی تأمین مسکن در بافت های فرسوده شهر تهران ابتدا در پایتخت اجرا شده و همزمان مقدمات اجرای این طرح در سایر شهرها نیز طرح ریزی و تسری یابد، استفاده خواهد کرد.

شایان ذکر است جلسه بعدی جهت هماهنگی اجرایی شدن طرح مسکن پیشگام در شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهری ایران برگزار می شود و پس از بررسی و حک و اصلاح نهایی، جهت تصویب به هیأت دولت ارائه خواهد شد. 


 

 

 

 

rating
انتخاب رنگ:
عرض اسکین:
پترن زمینه:
ستون های مگا منو:
گزینه جستجو: خروج