11/14/2019 - پنجشنبه 23 آبان 1398

منطقه محدوده نام دفتر توسعه محله ای و محل مراجعه جهت تشکیل پرونده تسهیلات نام مدیر دفتر آدرس دفتر توسعه محله ای تلفن دفتر توسعه محله ای
1 قیطریه دفتر توسعه محله های قیطریه، گلابدره و دربند ، امامزاده قاسم ،چیذر حمیدرضا دودانگه قیطریه - بلوار صبا - تقاطع کاوه - جنب عظیم خودرو - پلاک 11 -طبقه اول - واحد یک 22697387
1 اوین درکه دفتر توسعه محله ای اوین درکه - - -
2 فرحزاد دفتر توسعه محله ای فرحزاد مژگان احمدیه بزرگراه یادگار امام - خیابان شهید فرحزادی - خیابان محمد لآلی - کوچه محسن فرحزادی - روبروی مسجد جامع امام خمینی - پلاک 51 22149649
2 شهرک قدس و دریا دفتر توسعه محله های شهرک قدس و دریا تونس توانا راد شهرک نیایش - خیابان میرمالک - کوچه سرو - ستاد تعیین حریم رود دره اوین درکه 09356654002
3 صدر و زرگنده دفتر توسعه محله های صدر و حسن آباد و زرگنده صالح روشنی خیابان شریعتی - خیابان ظفر - خیابان راجیان - بلوار ارش - خیابان دلیری - نبش سرو - سرای محله حسن آباد - زرگنده - طبقه سوم 26602283داخلی 162و163
3 ده ونک دفتر توسعه محله ای ده ونک آزیتا افسرده ده ونک - خیابان شرافتی - نرسیده به کوچه چهارم - پلاک 65 - طبقه اول 88051342
4 ناحیه 7 منطقه 4 دفتر توسعه محله ای شمیران نو جبار کریمی تهران شمیران نو - میدان پاک دامن - ضلع غربی خیابان شهید نقاشیان - پلاک 126- طبقه همکف 77135852
4 ناحیه 6 منطقه 4 دفتر توسعه محله های گلشن و جوادیه زهرا بشیری تهران - خیابان جشنواره - میدان والفجر - خیابان زهدی ( امین ) - کوچه فضلعلی - پلاک 6 - واحد 2 77333481
5 ناحیه 2 منطقه 5 دفتر توسعه محله های بهاران، کن و اندیشه مژده عرفانی ایستگاه یخچال- روبروی حسینیه سراسیاب کن- کوچه آیت الله تهرانی- پلاک 20- طبقه دوم 44324384
5 حصارک دفتر توسعه محله ای حصارک زهرا امجدیان تهران - حصارک - خیابان توحید - پلاک 43 - کدپستی 1477885914 44839929
7 ناحیه 5 منطقه 7 دفتر توسعه محله های مجیدیه ، دبستان و قصر ،حشمتیه و ارامنه نجمه خورشیدی خیابان سبلان شمالی - خیابان محسن آزادی - خیابان مطلب نژاد - کوچه مجد آبادی فراهانی - نبش کوچه ساجدین - پلاک 1 - طبقه اول 88424978
7 ناحیه 1 منطقه 7 دفتر توسعه محله های دهقان گرگان، نظام آباد و شارق احمد تقی زاده خیابان نظام آباد - بین خیابان فتحنایی و شریفی نژاد - پشت ایستگاه اتوبوس کهن - پلاک 5 قدیم - طبقه اول 77580255
7 ناحیه 2 منطقه7 دفتر توسعه محله های خواجه نظام الملک، کاج و خواجه نصیر - حقوقی مهرناز پاسخی خیابان نامجو - پایین تر از کوچه افضلی - پلاک 716 - طبقه 3 - واحد 7 77553920
8 وحیدیه تسلیحات زرکش نارمک دفتر توسعه محله های وحیدیه، زرکش، تسلیحات و نارمک پریسا بالایی خیابان شهید مدنی (نظام آباد ) - حد فاصل چهار راه سبلان و خیابان گلشن دوست - پلاک 1064 - طبقه دوم 77810544
8 مجیدیه کرمان لشگر غربی و شرقی دفتر توسعه محله های مجیدیه کرمان لشگر سبلان علی حنوک خیابان شهید گلشن دوست(مسیل باختر)، نبش کنارگذر بزرگراه امام علی(ع) (ساختمان شماره 2سرای محله لشگر شرقی)، نبش خیابان سجاد پلاک 3، طبقه 2 77289503-77288302
9 امامزاده عبدالله دفتر توسعه محله های امامزاده عبدالله،شمشیری ، مهرآباد و سرآسیاب سمیه قزوینی  خیابان سی متری جی - روبروی پادگان جی - بن بست مرادی - پلاک 1  66653933
9 ناحیه 1 م9 دفتر توسعه محله های استاد معین ، دکتر هوشیار و دستغیب انور عزیز دوست خیابان 21 متری جی - کوچه جدیدی جنوبی - پلاک 1 طبقه اول 66089200
9 ناحیه 2 منطقه 9 دفتر توسعه محله ای فتح (اراضی صنعتی ) علی فرامرزی تهران - 65 متری فتح - بن بست 65 متری فتح - فتح نهم - پلاک 6 - طبقه اول- کدپستی 1387679769 66809606-66780195
10 ناحیه 2 منطقه 10 دفتر توسعه محله های امام خمینی ، مرتضوی و هاشمی احمد صالحی خیابان امام خمینی - مابین جیحون و کارون - پلاک 1090 - طبقه اول - واحد 1 65821053
10 ناحیه 3 منطقه 10 دفتر توسعه محله های سلسبیل ، کارون و زنجان بهرام علیزاده خیابان دامپزشکی - بعد از جیحون - پلاک 624- طبقه اول 66375594
10 ناحیه 1 منطقه 10 دفتر توسعه محله های بریانک ، هفت چنار ، سلیمانی تیموری و شبیری ، جی محمد تقی زعفرانکار بریانک - انتهای خوش - پایین تر از محبوب مجاز - پلاک 68 - طبقه اول 56070211
11 ناحیه 4 منطقه 11 دفتر توسعه محله های هلال احمر ، عباسی ، آگاهی ، راه آهن و انبار نفت ناهید آدینه خیابان کارگر جنوبی - بین میدان رازی و راه آهن - بعد از خیابان زربافیان -نبش کوچه وزیری - پلاک 70 - طبقه اول 55648723
11 ناحیه 1و3 منطقه 11 دفتر توسعه محله های انقلاب ، فلسطین، حشمت الدوله ، جمالزاده ، جمهوری ، شیح هادی ، حر ، مخصوص ، اسکندری و سلامت قدسیه سامانی ميدان قزوين، خيابان قزوين، بعد از شهرداري خيابان مخصوص بعد از ايران خودرو نبش كوچه يونان پلاك 131 طبقه دوم واحد 8 55425070
11 ناحیه 2 منطقه 11 دفتر توسعه محله های منیریه ، امیریه ، فروزش-امیربهادر ،قلمستان شبنم هاشمی خيابان وليعصر- نرسيده به پل اميربهادر- چهارراه معزالسلطان- خيابان مدرس- پلاك 8- واحد 3 55488263
12 تختی دفتر توسعه محله ای تختی سیما رزاقی خیابان وحدت اسلامی - روبروی اداره آگاهی شهر تهران - خیابان پهلوان حسن - بن بست اول - پلاک 1 55586122- 55587204
12 قیام کوثر دفتر توسعه محله های قیام و کوثر میلاد طاهری میدان قیام - بلوار قیام - بعد از خیابان مشهدی رحیم- پلاک 10- طبقه همکف - واحد 6-کدپستی 1176864351 33443854
12 آبشار دروازه شمیران ایران دفتر توسعه محله های آبشار، دروازه شمیران و ایران مینو باغبانی خیابان ایران - نرسیده به خیابان ابشار - نبش کوچه سرگرد محبی - پلاک 17 - طبقه دوم 33551827
12 سنگلج دفتر توسعه محله ای سنگلج نیما توسلی خیابان وحدت اسلامی - پایین تر از ابوسعید - کوچه تیموری - پلاک 11 - واحد 7 55169322
12 هرندی  دفتر توسعه محله ای هرندی منصوره بلخاری قهی میدان هرندی ، خیابان شهید هرندی ، ساختمان سرای محله هرندی ، پلاک 2 ، طبقه اول 55601246  
12 بازار دفتر توسعه محله ای بازار سولماز شمشیری خیابان مولوی - کوچه شهید رضایی ( بازار حاج کاظم ) - کوچه کدخدا - کوچه نیک رخ - بن بست شهید بهاری - پلاک 34 - واحد 2 55157063
12 سیروس دفتر توسعه محله ای سیروس رامین احمدیه اردکان خیابان ری - کوچه آل آقا - بن بست دوم - پلاک 3 - طبقه 3 - واحد 28 36830329
12 فردوسی و بهارستان دفتر توسعه محله های فردوسی و بهارستان الناز عباسیان خیابان جمهوری - نرسیده به خیابان ظهیر الاسلام - کوچه مراغه ای- پلاک 27 - واحد 2 33995664
12 عودلاجان دفتر توسعه محله های امامزاده یحیی و ارگ پامنار به نا آهوقلندری چهار راه سرچشمه - کوچه سنجری - پلاک 3 - طبقه 4 واحد 20 33922159
13 صفا و اسدی و زاهد گیلانی ، دهقان دفتر توسعه محله های صفا و اسدی و زاهد گیلانی و دهقان مهدی حقی خیابان اقبال لاهوری - پایین تر از چهار راه صفا - پلاک 81 33323427
14 ناحیه 2 منطقه 14 دفتر توسعه محله های صد دستگاه ، جوادیه ، سرآسیاب دولاب ، شیوا ، شاهد و صاحب الزمان مریم ولاشی پیروزی - میدان سر آسیاب - خیابان پاسدار گمنام-شمال میدان موتور آب- نبش خ شهید واضحی فرد-ساختمان طوبی پلاک 147- طبقه 3 واحد غربی 33096927
14 ناحیه 4و5 منطقه 14 دفتر توسعه محله های عارف ، گذر پایین دولاب ، دولاب ، حسین آباد دولاب و شهدای گمنام علی شاه کرمی خيابان سعيدي، بعد از خيابان مخبر، جنب بانك صادرات، كوچه آشتيان منش پلاك 7 36623691
14 ناحیه 1 منطقه 14 دفتر توسعه محله های چهارصد دستگاه ، شکوفه ، دلگشا ، مینا و شاهین شمسیه رئیس پور ميدان شهدا، خيابان 17 شهريور، پائين تر از ورزشگاه 17 شهريور، بن بست یاس- پلاك 1 -طبقه اول 33315294  
15 مینابی  دفتر توسعه محله ای مینابی سمیرا روشنایی خیابان خاوران - خیابان نفیس (ناصری) - خیابان سید جوادی - کوچه سجادی - جنب امام زاده سید ملک خاتون - پلاک 5 33725083
15 شوش و مظاهری مطهری دفتر توسعه محله های شوش ، مظاهری و مطهری صابر زاهدپور خیابان شوش شرقی - خیابان ابراهیمی (ارج) -مابین خیابان رضا خانی و ابو فاضلی - سرای محله مظاهری- طبقه سوم 55061332
15 ناحیه 2 منطقه 15 دفتر توسعه محله های اتابک و هاشم آباد مجتبی قدیری خیابان ابراهیمی - کوچه روشنایی - نبش بن بست کمیجانی - پلاک 25 -واحد 2 33020734
15 طیب دفتر توسعه محله ای طیب مرجان غفوری اسبق خیابان هفده شهریور -پایین تر از میدان خراسان - اول خیابان طیب - پلاک 420 - طبقه 3 - 33032323
15 ولیعصر دفتر توسعه محله ای ولیعصر مژگان کاوه خیابان هفده شهریور -پایین تر از میدان خراسان - خیابان جهانگرد - پلاک 12 - طبقه 4 33693117
15 ناحیه 6 منطقه 15 دفتر توسعه محله ای مسگر آباد علی حیدری جاده مسگرآباد - خیابان شهید علی کلهر - سرای محله مسگر آباد 33486234
16 باغ آذری دفتر توسعه محله ای باغ آذری جاوید طالب زاده باغ آذری، خیابان زارعی، پلاک 95-طبقه اول - واحد2 55059284
16 ناحیه 3و5 منطقه 16 دفتر توسعه محله های خزانه ، علی ابادشمالی ، علی اباد جنوبی ، شهرک بعثت و تختی آلا نجار وظیفه دان فلکه اول خزانه - ابتدای خیابان فراهانی - ساختمان بانک پارسیان - طبقه دوم - واحد 6 55183494-5
16 ناحیه 1و2 منطقه 16 دفتر توسعه محله های جوادیه و نازی آباد محمد حسین کنار پیری جوادیه - ابتدای 20 متری - ما بین کوچه های سرمدی و نیکی - جنب بانک صادرات - پلاک 286 55644557
17 ناحیه 3 منطقه 17 دفتر توسعه محله های باغ خزانه ، ابوذر شرقی ، بلورسازی میلاد علیمحمدی خیابان ابوذر - نبش دورانی - پلاک 2 - طبقه 2 55641746
17 ناحیه 2 منطقه 17 دفتر توسعه محله های سجاد ، گلچین ، جلیلی ، زمزم ، وصفنارد و زهتابی سیما ودودی خيابان ابوذر - خيابان شهيد فتحي - تقاطع خيابان ورزدار - نبش كوچه آجوداني- پلاك 23، از طبقه 1 واحد1 55702258
17 ناحیه 1 منطقه 17 دفتر توسعه محله های امامزاده حسن ، آذری ، ابوذر غربی و یافت اباد کوروش آصف وزیری خیابان یافت آباد - خیابان مسجد حاج ولی - ساختمان نادر - طبقه دوم - واحد 3 - کدپستی 1361714775 66154701-66153994
18 شهید رجایی ، صادقیه و ولیعصر جنوبی
18 ناحیه 2 و3 منطقه 18 دفتر توسعه محله های صاحب الزمان ، یافت اباد شمالی ، یافت اباد جنوبی علی اصغر آل محمد شهرک ولیعصر - خیابان برادران بهرامی - تقاطع خیابان شهید رجایی - پلاک 220 طبقه اول 66293659
18 دفتر توسعه محله های تولید دارو ، بهداشت ، ولیعصر شمالی ،فردوس بلوار معلم - میدان معلم - ساختمان ترنج - طبقه دوم شرقی - واحد 4 66689742
18 ناحیه 1و4 منطقه 18 دفتر توسعه محله های امام خمینی ، شمس اباد ، شادآباد ، سعید آباد و هفده شهریور مرتضی نوده فراهانی بلوار معلم - نرسیده به چهار راه قهوخانه - جنب مجتمع سعدآباد - پلاک 413 - طبقه دوم 66229946
18 ناحیه 5 منطقه 18 دفتر توسعه محله های خلیج فارس شمالی ، خلیج فارس جنوبی ، نوروز آباد نازیلا رشید پور خلیج فارس، مابین خیابان­های بهشتی و شیرودی، پلاک 248، واحد 3 66255749
19 نعمت آباد دفتر توسعه محله ای نعمت آباد نوشین فزونی نعمت آباد - خیابان طالقانی - کوچه 16 - پلاک 8 55856737
20 ناحیه 5و6 منطقه 20 دفتر توسعه محله های سرتخت ، استخر ، علایین ، تقی اباد،ولی اباد ، عباس آباد ، بهشتی ، نفرآباد و هاشم اباد
20 ناحیه 1و4 منطقه 20 دفتر توسعه محله های دولت اباد ، شهادت ، صفاییه ، ابن باویه ، اقدسیه و ظهیر آباد
20 ناحیه 2و3 منطقه 20 دفتر توسعه محله های جوانمرد قصاب ، منصوریه و منگل ، سیزده آبان، دیلمان ، حمزه اباد و فیروز ابادی خیابان فدائیان اسلام جنوبی - پایین تر از پل سیمان - کوچه وطن پرست - پلاک 17 - ساختمان سرای محله منصوریه منگل - طبقه سوم - کدپستی 1846798197 36800115